Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 15 maja 2024, o 06:16

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat elektryki. Tematy Car Audio, Navi, Video itp. omawiane są w innym dziale.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2008, o 12:26 
Ma ktos zrobione domykanie po ryglowaniu??Bo tak po pierwszym zamknieciu to nie bedzo mi pasuje zeby od centralnego ,miałem tak w VB i było troche uciazliwe(jak reka sie machło i wcisneło sie i szyby w gore :/ )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2008, o 12:44 
Offline
Klubowicz
Klubowicz

Dołączył(a): 25 sierpnia 2007, o 21:20
Lokalizacja: Płock
Imię: Adam
Silnik: Z20LET
Nie chowaj sie za slupkiem przed zblakanymi kulami tylko przysun fotel blizej kierownicy. Zareczam, ze juz nie wcisniesz przypadkowo :DD

_________________
Minifucha.pl - "szybki grosz". Wzbogać się na dorabianiu.
http://minifucha.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2008, o 16:54 
Adaśko napisał(a):
Nie chowaj sie za slupkiem przed zblakanymi kulami tylko przysun fotel blizej kierownicy. Zareczam, ze juz nie wcisniesz przypadkowo :DD

hihi :D dobre

A tak powanzie to niekiedy sie wcisnie albo ktos ze znajomych miałem juz duzo takich sytuacji


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2008, o 21:20 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Darek_21 napisał(a):
Ma ktos zrobione domykanie po ryglowaniu??


wejdz na forum vectra unlimited i tam znajdziesz co trzeba zrobic by bylo po ryglowaniu domykanie szybek.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2008, o 09:20 
wesol napisał(a):
Darek_21 napisał(a):
Ma ktos zrobione domykanie po ryglowaniu??


wejdz na forum vectra unlimited i tam znajdziesz co trzeba zrobic by bylo po ryglowaniu domykanie szybek.

Tam jest troche inna cenralka niz w astrze.Robiłem małe porownanie ale musze jescze porozmawiac z se@l-em moze on cos wymodzi


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2008, o 12:07 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lutego 2007, o 19:05
Lokalizacja: Goleniów
Imię: Paweł
Silnik: inny
Mozna powiedziec ze jest taka sama. Ja z Krzychem juz opracowywalem ten temat o on zamiescil wszytsko z opisami na forum VU. Bedzie dzialać tak wiec kombinuj.

_________________
SHARAN 1.9 TDI AUY++++ i GOLF 1.9TDI ASZ+ by TUNE UP
Dianostyka OPEL i VAG -wszystkie modele wlacznie z najnowszymi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2008, o 14:18 
Wykonałem test wcześniej opisywany na sprawdzenie czy mam domykanie. Rezultat testu niestety negatywny. Kupiłem więc już moduł domykania i trzeba by go podłączyć, a że elektryką mam nie wiele wspólnego to proszę o pomoc. Sam moduł już jest podpięty do centralki alarmu i centralnego zamka (tyle wiedział mój kumpel), a zgodnie ze schematem kupionego modułu pozostało mi ustalić kolor i umiejscowienie odpowiednich kabli silnika lewego i prawego okna.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 09:05 
Witam Wszystkich!
A czy ktoś sie oriętuje czy jest możliwe zaprogramowanie lub wykonanie domykania szyb a Astrze 3 coupe z 2008 roku? Wiem tylko tyle że mam tzw pełen komputer, alarm opla montowany w salonie. mam to auto od miesiąca ale tej funkcji mi bardzo brakuje


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 09:15 
Offline
Forum Admin
Forum Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2007, o 20:13
Lokalizacja: CGD/SB
Imię: Krzysiek
Silnik: Z20LET
Aktualny samochód: BMW X5
jedż do jakiegoś dobrego elektryka i to zrobi,koszt około 100-200 zł ze wszystkim.ja mam tak zrobione w swojej QP.przyznam bajer niezły


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 09:39 
Wydaje mi sie ze wystarczy na kompie zaprogramowac to i po klopocie :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 11:44 
No właśnie tak do końca niejest, w jednym zakładzie mówiono mi że to w tym modelu niemożliwe, w ASO że trzeba rozbierać dżwi że trzeba robić jakieś przeróbki, a jeszcze gdzieśindziej mówiono że tylko wystarczy zaprogramowaćto w komputerze a ja już głupieję i niewiem, kto ma rację kto próbuje mnie naciągnąć, a kto chce pokazać że coś wie rozgrzebie mi auto i na tym sie zakończy.

[ Dodano: Wto 12 Sie, 2008 12:46 ]
jula napisał(a):
Wydaje mi sie ze wystarczy na kompie zaprogramowac to i po klopocie :]


P.s
A jak to zaprogramować? może bym spróbował?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 13:39 
OK :P
Rozwieję wasze wątpliwości i odpowiem mam nadzieję satysfakcjonująco dla wszystkich zainteresowanych:)

A więc Astra Coupe nie ma opcji zamykania okien na pilocie
jedyna możliwość to podpięcie dodatkowego modułu do komputera i wtedy można go przeprogramować bądź jak ktoś tu już wspomniał zamontować alarm z takim już modułem który pozwoli na zamykanie okien pilotem
Mam nadzieję że wyjaśniłem ten problem wystarczająco a jeśli są jakieś wątpliwości to pytać :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 13:53 
Ale kolega Rysiek pyta się - o ile zrozumiałem - o Astre Twintop więc trudno powiedzieć jak tam ta sprawa wygląda...Proponuję - tak jak kolega Ryba1 - jechać z tym do jakiegoś przyzwoitego elektryka i dać mu zrobić.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 14:03 
Wiem o czym kolega pisze i jak mówiłem w COUPE nie ma opcji otwierania szyb pilotem :(
Jest to kwestia zamontowania modułu :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2008, o 14:48 
gumbas napisał(a):
jak mówiłem w COUPE

Koleś się pyta o TwinTopa z 2008 roku a Ty odpowiadasz na temat naszych Coupe - logika nie do obalenia :roll: Że w astrze II coupe się nie da bez modułu to każdy wie bo wystarczy przeczytać ten topic.
gumbas napisał(a):
nie ma opcji otwierania szyb pilotem

Chodzi o domykanie szyb a nie otwieranie...


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL