Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 10 maja 2024, o 23:02

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Dyskusje na temat SERYJNYCH silników.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 grudnia 2005, o 14:09 
Witam,

padl mi wczoraj chyba silniczek od spryskiwacza do szyb. Wogole nie slychac zeby pracowal.
Czy ktos mial z Was podobny problem? W poprzedniej asterce mialem problem z wycieraczka, ktora przestawala dzialac...
W serwisie powiedzieli ze koszt wymiany i nowy silniczek to ok. 450pln!
Moj znajomy jakies 1,5 miesiaca temu wymienial w Audi A4 w autoryzowanej stacji rowniez taki silniczek i kosztowalo go to niecale 300pln, czy to mozliwe zeby w oplu zyczyli sobie tyle?!
Nie mam czasu zeby jezdzic po czesciach i szukac uzywanego, pogoda jest jaka jest obecnie i nie da sie bez tego jezdzic... chyba nie mam wyjscia innego niz wizyta w ASO:(


Ostatnio edytowano 11 lutego 2008, o 23:49 przez OskaroS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2005, o 14:37 
Najprawdopodobniej poszła ci pomka spryskiwacza(ale sprawdź najpierw bezpiecznik) jej koszt to około 30zł to bedzie coś takiego jak tohttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76476446. Żeby ją wymienić muszisz ściągnąć zderzak albo nadkole to może ci się przydać:http://www.czapp.szczecin.pl/~molder/att/viewtopic.php?t=543 Ja ma taką pompke niepotrzebną bo kupiłem ją razem ze zbiorniczkiem na płyn, a potrzebny mi był tylko zbiorniczek i pompka ale do spryskiwaczy ale reflektorów :mrgreen: więc moge ci ją oddać tylko że ona ma dwa wyjścia więc jedno musiał byś np: zaklejć :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2005, o 22:11 
Udalo mi sie wreszcie wyeliminowac dokuczliwa usterke. Rzeczywiscie po prostu padla pompka spryskiwacza.
Udalem sie do Autotronica w Piasecznie - szczerze polecam ten zaklad!
Co prawda musialem poczekac na pompke bo nie mieli na skladzie ale jak juz dotarla to chlopaki zajeli sie tym i w doslownie 30min wymienili bez zdejmowania zderzaka ani rozbierania nadkola.
Koszt calej robocizny z nowa pompka to 100pln!
...rozmowa telefoniczna do Opla skonczyla sie na kwocie 400-450pln. Uff...

Pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL