Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 11 maja 2024, o 17:43

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2007, o 10:37 
diode trzeba wystawic z plastika i smiga az miło polecam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2008, o 16:52 
A nie wie ktoś czy da rade zmajstrować jakiś myk żeby działało podświetlenie kiery bez interfejsu :P ? Do mojej Alpiny chcą 300zł a fajnie sie kiedyś świeciło.


Góra
  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 10:27 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
Czy ktoś ma Patent na Kenwoda żeby współgrał ze sterowaniem z kiery i wyświetlaczem? Mam KDC W808 i napisane jest, że on z tym gra ...współgra z oryginalnymi wiązkami czy jak to się tam nazywa Opla......

Dodam, że nie chce żadnego modułu z www.piloty.pl...bo to radio powinno działać ze sterowaniem i wyświetlaczem...

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:11 
patentów nie ma są właśnie moduły
http://multisort.pl/product/7100.Adapter;do;sterowania;z;kierownicy;Opel;Kenwood.html
patentem to mozesz kupic pilota od kenwooda i podłaczyc do orginalnych przycisków i wyprowadzic diode zeby zasieg był , moduły na wyswietlacz sa drogie tylko po co ma ci sie to samo 2 roznych miejscach wyswietlac , odcinasz jeden kabelek i masz date na stałe :)


Góra
  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:34 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... eldisp.htm

a to nie zda egzaminu/?

w pionierze da się to zrobić...to radio które mam współpracuje ze sterowaniem z kiery i wyświetlaczem...więc stąd moje pytanie czy ten patent będzie działał...po co mam wydawać na moduły skoro za niewielką kasę mogę mieć...w przypadku Pioniera jest to 4zł...więc?

data mi się cały czas świeci więc pewnie ten kabelek jest przecięty...dobra niech będzie...Teraz tylko opcja ze sterowaniem z kiery....podświetlają mi się przyciski ale nie mam sterowania

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:44 
moduł oszczedza kłopotow , jak cos spalisz w kompie bo ci kabelek pomylił to se nie wychwalisz :) zamiast wyswietlacza mozesz nawigacje zabudowac tez ciekawie sie prezentuje :)
odnosnie linka co zapodałes tam nie widze kostki do mida tylko do zwykłej asterki , ale moze nieuwaznie ogladałem


Ostatnio edytowano 22 stycznia 2010, o 14:50 przez mirek_smok, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:50 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
dlatego pytam czy ktoś już kenwooda zrobił...bo do pionka już tak:)

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:52 
ja mam moduł sterowanie za 149 zyla i styka miałem plany na nawigacje u góry ale wyszło na to ze autko zmieniam :)


Góra
  
 
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 14:57 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
ale to co link dałem do tego sprawdzi się?

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 stycznia 2010, o 15:43 
MANIECZKA napisał(a):
dlatego pytam czy ktoś już kenwooda zrobił...bo do pionka już tak:)



Jesli w radiu masz wyjscie przypominajace wtyczke svideo (na stronie ktora podales jest to oznaczone Złącze w Kenwood KDC-8070R, KRC-877R i KMD-PS970R) to podlaczenie wyswietlacza to grosze (wystarczy trzy kabelki polaczyc z wtyczka). Sterowanie z kiery samemu nie robilem bo udalo mi sie za grosze kupic oryginalny adapter kenwooda do opla wiec tutaj sie nie wypowiem, ale moge zobaczyc ten adapter czy jest tam cos w srodku bardziej skomplikowanego:).


Góra
  
 
PostNapisane: 23 stycznia 2010, o 22:23 
Offline
V.I.P.
V.I.P.
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 grudnia 2007, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa - Okęcie
Imię: Tomasz
Silnik: Z22SE
Glider - oczywiście mam to wyjście jak w tym linku co podałem...także kwestia tylko podłączenia tego...wg tego schematu co ten gościu zrobił...ale dokładnie byś jeszcze musiał mi to wyjaśnić co z czym...:PPP ::tralala
Jeśli możesz to oczywiście zobacz czy da się to sterowanie z kiery zrobić bo pewnie się da jak już pisałem...ten kewnood jest jakoś przystosowany...

_________________
kom: 517715008

Maine Garage: http://www.astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2890


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 marca 2010, o 13:22 
NIe chce tworzyc noweg topicu, ale coś nie ogarniam z tym podłączeniem sterowania... Kupilem adapter z firmy IZOTECH, która gdzies tu ktos polecał (robiony na zamówienie). Jednak po podłączeniu, radio działa normalnie, natomiast sterowanie z kierownicy jak nie dzialało tak nie działa. Przypominam sobie, ze jak gosc podłączał mi radio w zeszłym roku, to pytał jak chce miec zrobione- czy ma się wyłączać po wyjęciu kluczyka, czy nie i wtedy sam bede musial włączac i wyłączac. Wybrałem tą drugą opcję (gosciu przepiął jakiś kabelek). Nie mam pojecia, czy to moze byc wina takiego stanu rzeczy, i jesli bylby ktos w stanie mi pomóć (bo zakładam, że adapter jest dobry), to bede wdzieczny. Radio do CLarion DXZ588RUSB. poniżej kilka zdjęć (na jednym na czerwono zaznaczylem jedną rzecz ktora mnie zastanowiła- piny we wtyczce sie nie pokrywają z odpowiednimi w gniazdku) :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i od czego jest ten kabelek czarny zakonczony małym jack'iem??
Obrazek


Góra
  
 
PostNapisane: 6 marca 2010, o 16:47 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
winczako napisał(a):
i od czego jest ten kabelek czarny zakonczony małym jack'iem??

Ten kabelek wpina się w radio, w wejście serowania zdalnego.
Pewnie dlatego ci nie działa.

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 marca 2010, o 16:54 
hmm... ale że co. Mam sobie wyszydełkować kurna wejscie na jacka? ja pi**** wszedzie oszuści... wyraźnie pisałem gosciowi jakie radio, on pod nie miał zrobic sterowanie... :/
Dzieki Dan


Góra
  
 
PostNapisane: 6 marca 2010, o 23:12 
winczu podjedz w poniedzialek tak po 16 na chelminska za rynkiem jak sie zjerzdza do PTHW od strony miasta tam jest serwis blaupunkta gosciu jest dobry i godny polecenia arti u niego zawsze audio robil ja tez kilka razy juz bylem doradzi ci


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL