Astra Coupé Club

Forum Polskiego Klubu Astry Coupe
Teraz jest 11 maja 2024, o 20:45

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Tutaj omawiamy wszelkie sprawy związane z Car-Audio, Nawigacją, Video i itp.

  1. Zanim otworzysz nowy wątek użyj szukajki.
  2. Nie wrzucaj linków do aukcji.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 września 2006, o 19:40 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
http://www.piloty.pl/

Robią adaptery do sterowania radiem (różni producenci) z kierownicy.

U mnie śmiga z Sony CDX-F7500.

Pozdrawiam

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, o 13:19 
Ile Cie ta przyjemnosc kosztowala jesli mozna wiedziec?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, o 14:07 
mnie 180 :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, o 16:31 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sierpnia 2005, o 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
Silnik: Z20LET
130 + wysyłka

Pozdrawiam

_________________
Leszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, o 20:50 
DAN napisał(a):
130 + wysyłka


no czy jakos tak :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, o 21:02 
ja u nich kupiłem i nie działa jak powinien mam pionka 9600 i działają tylko trzy przyciski i to nie tak jak powinny sprawdzałem już wszysko i lipa koles od www.piloty.pl stwierdził ze wszystko ok !!! ale nie bo jest i lipa !!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, o 15:31 
potrzebuje taki adapter (w celu sterownia z kierownicy i wyswietlania) dla pioneera... ktoś przerabial moze temat?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, o 17:38 
Z sterowaniem to nie problem jeśli radio posiada taką opcje ale z wyświetlaniem informacji z radia na wyświetlaczu samochodu może być problem bo tylko wysokie model mają taką opcje. Zapytaj w www.piloty.pl .tylko najpierw upewnij się czy radio ma taką możliwość


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 maja 2007, o 09:40 
Kupilem adapter z tej firmy co jest podana w pierwszym linku. Moje radio to Alpine 9812 RB. Dziala jak na razie bardzo dobrze, wiec polecam. Cena to 137 zl z wysylka.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2007, o 16:26 
No niestety pospieszylem sie z powyzsza wiadomoscia. Sterowanie raz dziala a raz nie. Poza tym jest spore opoznienie miedzy przycisnieciem na kierownicy a reakcja radia (ok. pol sek.) O ile ten drugi problem jest blachy tio ten pierwszy mnie wkurza mocno. Jeszcze sprobuje zobaczyc czy gdzies wtyczka nie jest luzna, ale nie wydaje mi sie zeby tak bylo.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2007, o 05:30 
Witam, czy ktos mial do czynienia z radiem Pioneer DEH-P6900ib + adapter z piloty.pl ? jezeli tak, prosze napisac jak to dziala. dziekuje


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lipca 2007, o 10:35 
kanon napisał(a):
Witam, czy ktos mial do czynienia z radiem Pioneer DEH-P6900ib + adapter z piloty.pl ? jezeli tak, prosze napisac jak to dziala. dziekuje

Siemanko. Ja mam doczynienia z tym radiem i adapterem do niego. Mam go w asterce. Działa tak. Podlaczasz go pod kostke z adaptera wychodzi taki czarny kabelek ktory wciskasz do takiego czarnego wejscia z boku radia sa tam 2 jedno z nich to sterowanie z kirownicy a drugie to chyba wyjscie aux. Podlaczasz to wszystko i chodzi. Zmienianie folderu w radju odbywa sie po przez przytrzymanie przycisku do przezucania piosenek. Mozesz kierownica sterowac zmieniarke jak masz jak nie to przycisk bedzie sluzyl do wyciszania radi. Musisz sie tym pobawic najlepiej. Czasami dzieje sie tak ze plusem mi sie zmieniaj piosenki. Nie wiem od czego to zalezy. Koszt adapterka 130 zl na www.piloty.pl. Serowania wyswietlaczem nie bedziesz mial. Musialbys z niemiec sprowadzac taki specjalny adapterek ale podobno to kupe kasy kosztuje. A i jeszcze jedno nie wiem do czego sluzy taki cienki kabelek luzem w adapterze po podlaczeniu adaptera nie mam poswietlenia klawiszy w kierownicy, moze ten kabelek trzeba gdzies pod kostke podpiac jak by ktos wiedzial o co chodzi z tym luzinym kabelkiem i do czego sluzy to niech ktos to opisze


Ostatnio edytowano 25 lipca 2007, o 10:49 przez N.O.R.B.I, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lipca 2007, o 13:03 
byc moze jest to kabel ktory musisz podpiac pod REMOTE ?
Wtedy powinny podswietlac sie przyciski, ale moge sie mylic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2007, o 22:59 
a po co wydawac tyle kasy :)
ponizej patent jaki opracowal Kamilb z forum :)

wystarczy standardowy pilot jajeczko od Pioneera...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2007, o 17:14 
tyle tylko ze z moim clarionem to nie bangla, probowalem wlozyc pilota do kiery i niestety nie dzial


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Regulamin Forum Astra Coupe Club
Created by Titleist & Coube    Managed by Astra Coupe Club Team
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL